Hızlı - Güvenli - Profesyonel

Vizyonumuz

Bizler fark yaratmanın peşinde koşan bir ekibiz.

Taşıdığımız özgüven ve güçlü markamızla sektörün en etkin birkaç firmasından biriyiz.

Vizyonumuz

Uluslararası Taşımacılıkta DST Trans size hızlı ve güvenli Lojistik garantisi sunuyor. Ayrıca sektöründe tüm vecibeleri yerine getirerek çok geniş bir çalışma filosu kurmuş ayrıca bununla beraber yurt ekonomisine de önemli ölçüde katkıda bulunmuş ve bulunmaktadır.

Gurur verici aşamaya getirdigimiz deneyimlerimizi, müşterilerimize beklentilerinin de üstünde hizmetler vermek için kullanabiliriz. Bu amaçla sizlere yarının teknolojisini vadetmek yerine bugünün ulaşılması zor olan teknolojisini sunma gayretindeyiz.

Taşıdığımız güçlü markamızla sektörün en iyi firmasından biri olan biz DST Trans çalışanları ;

Ekip olarak çalışırız!

Açık ve dürüst ilişkiler kurarız. Birbirimize saygılı davranır, destek oluruz. Farklılıklara değer verir, katılımcılığı teşvik eder, inisiyatif alırız. Verimli sistemler kurar ve yönetiriz. Maliyeti kontrol altında tutar, açık ve etkin şekilde paylaşırız.

İşimizde uzmanız!

İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Global anlamda genel kabul görmüş en iyi uygulamalar ve markalarla rekabet gücümüzü arttırır kurumsal uygulamalarımızla, iş yapış şeklimizle fark yaratırız.